nr 04 (327)   kwiecień 2019

Dragon's Night

(...)
więcej >>>

Panie hucznie świętowały Dzień Kobiet

Radośnie, dostojnie i w przesympatycznej atmosferze świętowały 8 marca panie w Żmigrodzie. Jak co roku, na zaproszenie pani Bożeny Żołnierowicz- Przewodniczącej Miejsko-Gminnej Rady Kobiet, przybyły przedstawicielki płci pięknej na spotkanie, którym uczczono ten wyjątkowy dzień.

Głównym Punktem Programu był koncert Zespołu IM Fanki Tim, w którym Izabela Możdżeń w przepiękny sposób wykonała utwory znanych wokalistów. Usłyszeliśmy m.in. tak znane utwory jak: „Przetańczyć z Tobą (...)
więcej >>>

Okiem Burmistrza

Kampus edukacyjny szansą dla Żmigrodu
Zapewne pamiętają Państwo plany utworzenia w Żmigrodzie kampusu edukacyjnego - centrum pobytowego Aglomeracji Wrocławskiej. Zapowiadaliśmy to już w 2017 roku. Wówczas na drodze do realizacji tej inwestycji stanęły warunki konkursu, które uniemożliwiały wybudowanie Centrum w planowanym terminie. Jednak nie zrezygnowaliśmy z niego!

Podczas zjazdu członków Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Aglomeracji Wrocławskiej podjęto uchwałę o ponownej (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.