nr 06 (153)   czerwiec 2004

 

zz

  30 maja w bazylice trzebnickiej odbył koncert inauguracyjny XI Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. Mogliśmy usłyszeć recital organowy Witolda Zabornego oraz koncert Anny Szałapak z krakowskiej Piwnicy pod Baranami. To niebagatelne wydarzenie muzyczne będzie się odbywało także w Żmigrodzie. Poniżej prezentujemy program ramowy festiwalu

PROGRAM RAMOWY XI Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej


13.06. Trzebnica godz. (...)
więcej >>>

zz

      W słoneczny, sobotni dzień 29 maja br. odbył się w Szkole Podstawowej w Korzeńsku festyn szkolny pod hasłem „Szkoła Marzeń". Tradycyjnie imprezę zorganizowała Rada Rodziców przy współudziale Samorządu Uczniowskiego i Rady Pedagogicznej.
Impreza miała wymowny tytuł „Szkoła Marzeń", ponieważ cichym marzeniem uczniów, rodziców i nauczycieli jest nowa szkoła w Korzeńsku. W uroczystości (...)
więcej >>>

zz

Upływa trzeci miesiąc selektywnej zbiórki śmieci na terenie Żmigrodu. Do15 czerwca Żmigrodzianie wysegregowali: 30 m3 makulatury, 39 m3 plastiku, 4,5 m3 szkła.

Na 300 stojaków zakupionych przez gminę odebrano dopiero 80. 220 stojaków (i worków na wysegregowane śmieci) czeka jeszcze na właścicieli posesji prywatnych, w siedzibie operatora (ul. Kościuszki 9, teren po byłej roszarni, tel. 385-44-73). Przypominamy, że po stojaki trzeba się zgłaszać z dowodem osobistym i aktualną umową (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.