nr 06 (153)   czerwiec 2004

Co słychać w Bychowie?

 
 
Tradycyjnie już 26 maja w Szkole Podstawowej w Bychowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. W uroczystości uczestniczyli wszyscy uczniowie ze swoimi mami. Program artystyczny przygotowały klasy 0 i I pod okiem Małgorzaty Nowak oraz kl. VI pod opieką Ireny Cych.1 czerwca uczniowie wraz z nauczycielami udali się z wizytą do sąsiedniej szkoły w Barkowie, aby wspólnie świętować Dzień Dziecka. Wszyscy wzięli udział w rozgrywkach sportowych i konkursach organizowanych wspólnie przez nauczycieli z obu szkół. Każdy uczeń został nagrodzony. Dziękujemy dyrektorowi szkoły w Barkowie za zaproszenie i wspólną zabawę. Liczymy na dalszą owocną współpracę. Do zobaczenia w Bychowie!


16 czerwca uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Bychowie wyruszyli na wycieczkę krajoznawczą do Kórnika, Rogalina i Puszczykowa. Zwiedzili Zamek Działyńskich i Zamojskich w Kórniku oraz park z egzotycznymi roślinami, Pałac Raczyńskich w Rogalinie i najstarsze w Polsce dęby rogalińskie: Lech, Czech i Rus, a także Muzeum Arkadego Fidlera w Puszczykowie. Pełni wrażeń powrócili do Bychowa.

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.