nr 06 (153)   czerwiec 2004

Obligacje na rzecz inwestycji

7 czerwca radni podjęli uchwałę o emisji obligacji. Uzyskane środki zostaną przekazane na wydatki inwestycyjne gminy - 650 tys. zł na rozbudowę szkoły w Powidzku, a 850 tys. zł na budowę i modernizację dróg gminnych. Gmina wyemituje 150 obligacji o wartości nominalnej 10 tys. zł na łączną kwotę 1, 5 mln zł. Emisja nastąpi przez skierowanie propozycji nabycia do indywidualnych adresatów w ilości nie większej niż 300 osób. Emitowane obligacje będą obligacjami na okaziciela. Obligacje zostaną wyemitowane w 2004 roku w 10 seriach. Gmina Żmigród będzie wykupywać obligacje (zależnie od serii) po upływie określonego czasu - od 2,5 lat po emisji do 7 lat po emisji.
Obligacje będą oprocentowane w stosunku kwartalnym, półrocznym lub rocznym, przy czym oprocentowanie obligacji będzie każdorazowo ustalane przed rozpoczęciem okresu odsetkowego.

jota

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.