nr 06 (153)   czerwiec 2004

Plażowa Piłka Siatkowa

Zwycięzcy Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej
 
Rozegrany późnym popołudniem na obiekcie OSiR, Turniej Plażowej Piłki Siatkowej o „Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Żmigród”, stał się ostatnim sportowym akordem pierwszego dnia obchodów Dni Żmigrodu. Do rozgrywek zgłosiło się pięć zespołów ze Żmigrodu i jedna drużyna z Kędzi. Mecze rozgrywane były w składach czteroosobowych, do dwóch wygranych setów (sety do 15). Z turnieju odpadały drużyny, które przegrały dwa mecze. Zawody prowadził sędzia główny Mirosław Gordzicz.
Zwycięstwo w turnieju wywalczył zespół Klecha Żmigród w składzie: Stanisław Janowiak, Michał Kołodyński, Tadeusz Przyślak, Robert Figura, Rafał Kęsik, Eugeniusz Mańkowski.
Kolejne miejsca zajęli: 2. Oktawa Żmigród, 3. Żywiec Kędzie, 4. Bociany Żmigród, 5. Anapol Żmigród, 6. Młodzi Żmigród i LZS Żmigród. W imieniu burmistrza dyrektor Zespołu Placówek Kultury Dariusz Skiba wręczył trzem najlepszym drużynom puchary a wszystkim startującym ekipom pamiątkowe dyplomy.

Stan

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.