nr 06 (153)   czerwiec 2004

Podziękowania

Rada Rodziców oraz Dyrekcja Gimnazjum im. M. Rataja w Żmigrodzie składa serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród książkowych oraz pomoc finansową dla wyróżnionych uczniów „Złotej Dziesiątki” naszej szkoły, następującym sponsorom:

Radzie Nadzorczej Banku Spółdzielczego w Żmigrodzie
Firmie „Marek-Marek”
Przedsiębiorstwu Produkcji Mebli „Jafra”
Panu Andrzejowi Konarskiemu
Firmie „Marcus”
Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska”
Pani Elżbiecie Ratajczak
Firmie „Alcon”
Panu Edwardowi Witkowskiemu
Pani Bogumile Lewandowskiej
Pani Marii Paczkowskiej
Pani Zofii Adamczyk
Firmie W. Quandt
Nadleśnictwu Żmigród
Panu Ireneuszowi Haberce
Panu Mirosławowi Kuracińskiemu


Uczniowie klasy III b Gimnazjum im. Macieja Rataja z wychowawcą i rodzicami dziękują Pani Renacie Lech za zorganizowanie imprezy na zakończenie roku szkolnego oraz Państwu Maciejowi i Annie Ferenc za pomoc finansową.

Uczniowie klasy III b Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie wraz z wychowawczynią oraz Trójką Klasową składają serdeczne podziękowania za ufundowanie nagród książkowych i rzeczowych w roku 2003/04 następującym sponsorom: Panu Jarosławowi Łukasiewiczowi, Panu Janowi Olczykowi, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego „Tarczyński” w Trzebnicy, Publicznemu Zespołowi Zakładów Lecznictwa Ambulatoryjnego w Żmigrodzie oraz Panu Zbigniewowi Wajerowi za ufundowanie nagrody dla najbardziej uzdolnionego plastycznie ucznia naszej klasy.


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Barkowie wraz z Radą Pedagogiczną i całą Społecznością Szkolną składa gorące podziękowania rodzicom, którzy przyczynili się do odnowienia klas 0 -VI, a zwłaszcza tym, którzy remontowali te klasy. Dziękuję:
Państwu: M. K. Jaworskim, K. P. Adamowiczom, R. Skorupie, T. Rybce, którzy wyremontowali klasę „0”;
Państwu: A. B. Mejorom, M.M. Szymańskim, A. Jaworskim, A. Kwasigroch, T. Augustyniak, W. Matusiak, którzy wyremontowali klasę I;
Państwu: A. Wróblewskiej, D. H. Chmielewskim, J. Ostromeckiemu, . Górnej, Z. Bobrowi, B. J. Piątkom, M. S. Dudziakom, D. Kuczniak, J. Gurkowej, K. Adamowiczowi, ktrzy wyremontowali klasę II;
Państwu: J. Bryś, F. Ficie, D. Owczarek, M. Raj, D. Maksymczak, J. Owczarek, którzy wyremontowali klasę III;
Państwu: W. L. Bolaczkom, M. Dawidowiczowi, D. Owczarek, R. Golemo, D. Witkowskiemu, którzy wyremontowali klasę IV;

Panom: Cz. Rudnickiemu i J. Ostromeckiemu, którzy wyremontowali klasę V;
Państwu: R. Olejnik, D. Ziębie, E. Ziębie, A. Jaworskiemu, T. Krzywieckiemu.


LZS Korzeńsko składa serdeczne podziękowania Panom Andrzejowi Chole i Józefowi Szulcowi za przewiezie kontenera budowlanego na boisko sportowe w Korzeńsku.

Prezes KSM w Korzeńsku składa serdeczne podziękowania burmistrzowi, księdzu proboszczowi Ryszardowi Ziółko oraz wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania wycieczki młodzieży do Krakowa. W imieniu młodzieży dziękuję także wszystkim dorosłym, którzy otoczyli ich swoją opieką podczas pobytu w Krakowie i Wieliczce.

Prezes LZS Korzeńsko dziękuje piłkarzom i wszystkim, którzy zaangażowali się w prace remontowe i pielęgnacyjne na terenie boiska sportowego.

Szkoła Podstawowa w Powidzku serdecznie dziękuje
Zakładowi Produkcji Wód i Napoi „MARATON” w Żmigrodzie
za bezpłatne przekazanie napoi na Dzień Dziecka i Sportu
w dniu 01.06.2004r.


Szkolne koło Towarzystwa Przyjaciół Dzieci wraz z uczniami oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej w Powidzku serdecznie dziękuje
Spółce z. o.o. „KA-MI” w Kaszycach Milickich za dofinansowanie przejazdu do Wrocławia, do Teatru Muzycznego- Operetka Wrocławska.


Uczniowie Szkoły Podstawowej w Powidzku na wycieczce
w Gnieźnie i Biskupinie.
Drogą przez Milicz, Jarocin i Wrześnię uczniowie Szkoły Podstawowej w Powidzku 12 czerwca 2004 r. wyjechali na jednodniową wycieczkę do Gniezna, Biskupina- ważnych miejsc w historii Polski. Gniezno to nie tylko pierwsza stolica Polski, Prymasowska Katedra, Muzeum Początków Państwa Polskiego, ale również miejsce w którym w 2002roku spotkali się prezydenci pięciu państw: Niemiec, Słowacji, Węgier, Litwy i Polski na pamiątkę historycznego spotkania Chrobrego z Cesarzem Ottonem III.
Biskupin- rezerwat archeologiczny ukazuje życie prasłowian. Miejsce to umożliwia zwiedzającym odniesienie się do czasów przeszłych np. udział w lepieniu naczyń z gliny, wybijanie monet.
Wycieczka realizowana jest metodą projektu w związku z tym w szkole powstanie makieta Biskupina, przewodnik po Gnieźnie i Biskupinie oraz ogłoszono konkurs plastyczny „Moje wspomnienie z Biskupina i Gniezna”.

Jerzy Siuda


Dyrektor Szkoły Podstawowej w Powidzku serdecznie dziękuje
Spółce z. o.o. „KA-MI” w Kaszycach Milickich za pomoc w usunięciu konarów drzew będących przeszkodą na planie budowy nowej szkoły.
Dziękujemy bardzo, że zawsze możemy liczyć na pomoc z Waszej strony.
Organizatorzy VII Biegu Trzeźwości i XI Kolarskiego Kryterium Ulicznego dziękują za pomoc w organizacji i przeprowadzeniu imprez nw. Żmigrodzkim instytucjom:
Komisariatowi Policji, Ochotniczej Straży Pożarnej, Publicznemu Zespołowi Zakładów Lecznictwa Ambulatoryjnego, Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Komunalnej.

Organizatorzy XI Kolarskiego Kryterium Ulicznego dziękują za pomoc w organizacji wyścigu niżej wymienionym sponsorom:
Rejonowe Przedsiębiorstwo Melioracyjne ul. Poznańska, KOBiGA - EKO sp. z.oo. ul. Przemysłowa, Firma Marek ul. Kościuszki, Zakład Mechaniki Pojazdowej Mieczysław Radziszewski ul. Wiejska, Okno - Plast Andrzej Paszkiewicz ul. Poznańska, Stacja Kontroli Pojazdów ul. Przemysłowa, Sklep Rodar ul. Zamkowa, Firma Usługowo - Handlowa - Daniel Szczotka ul. Kościelna, Pamet - Paweł Waszkiewicz ul. Sienkiewicza, Renata i Zdzisław Wołejko ul. Poznańska, Marton A. Pyczak ul. 22 lipca, Zakład Stolarski - Józef Maliszewski ul. Willowa.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Korzeńsku wraz ze społecznością uczniowską składa podziękowania firmie Mostostal Dolny Śląsk Sp. z o.o. oddz. w Żmigrodzie za sponsorowanie podstaw pod kosze i ich montaż.

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.