nr 06 (153)   czerwiec 2004

Za egzamin...nagroda

 
Już po raz drugi przyznano nagrody za najlepszy wynik egzaminu gimnazjalnego. Ich fundatorem jest Zdzisław Średniawski. Ta nagroda to forma uznania dla tych uczniów, którzy osiągają najlepsze wyniki.

W Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie najlepiej wypadli w testach na zakończenie szkoły uczniowie klasy III a. To właśnie spośród nich wybrano tych, którzy otrzymają dodatkowe nagrody od sponsora. I tak w teście matematyczno- przyrodniczym najlepiej wypadły: Katarzyna Jarosławska ( 47 pkt), Urszula Ninierza (45 ptk) oraz Patrycja Wiktorek (44 pkt). Otrzymają one odpowiednio nagrody w kwocie 150, 100 oraz 50 zł.
W części humanistycznej najlepsze okazały się dwie uczennice- Marta Możdżeń i Patrycja Wiktorek (po 42 pkt). Otrzymają one nagrody po 100 złotych. Następne okazały się Katarzyna Jarosławska i Jadwiga Jaszek (41 pkt) nagrodzone kwotą 50 zł.
Takie nagrody na pewno zachęcająco działają na postawę uczniów, zwłaszcza tych, którzy rozumieją wartość nauki. Nauczycieli zaś cieszy to, że w środowisku są ludzie chcący inspirować do jeszcze ambitniejszych postaw szkolnych.

eco

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.