nr 08 (155)   sierpień 2004

Małe miss lata

  W niedzielę 15 sierpnia na szczęście dopisała pogoda i na basenie miejskim mogły odbyć się wybory małej miss tegorocznego lata.

Wybory jak zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem. Do udziału zgłosiło się 37 dziewczynek w wieku od 7 do 12 lat. Większość to żmigrrodzianki, ale także mieszkanki Barkowa, Karnic, Sań i Miejskiej Górki. Po licznych prezentacjach jury dokonało wyboru i ustalenia czołowych miejsc. Pierwsze miejsce zajęła Asia (...)
więcej >>>

Relaks w siodle

łaściciel stadniny, Adam Lachera ze swoimi końmi   Viktoria to wśród bryczek pierwsza dama   Dzik jest dziki i zły..., ale na terenie stadniny żyje na obszarze ogrodzonym, dlatego możemy czuć się bezpieczni.   Wędkowanie to wspaniały relaks   O dobroczynnym działaniu na stan zdrowia i samopoczucie (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.