nr 10 (157)   październik 2004

Olimpiada radości

Flaga Olimpiad Specjalnych została wciągnięta 20 października na maszt w hali przy Gimnazjum im. M. Rataja. Już po raz drugi odbył się w Żmigrodzie Dolnośląski Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych. Już z założenia wszyscy byli zwycięzcami.

IV Dolnośląski Turniej Piłki Koszykowej Olimpiad Specjalnych otworzyli dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych, Anna Kononowicz oraz burmistrz Żmigrodu, Zdzisław (...)
więcej >>>

Biegamy wszyscy

20 października w Korzeńsku odbyły się I Międzyszkolne Biegi Przełajowe „Wszyscy Biegają”. Trasa biegów wiodła przez osiedle domów jednorodzinnych. W punktacji ogólnej uczniowie z Korzeńska byli bezkonkurencyjni: zdobyli 271 punktów. II miejsce na podium zdobyli uczniowie z Powidzka z 216pkt. III miejsce - SP Głębowice (126 pkt.), a IV - SP Barkowo (43 pkt.).
Wśród dziewcząt najlepsze wyniki osiągnęły (według kolejności miejsc na (...)