nr 11 (158)   listopad 2004

 

Piotrek zabłysnął

 
W dniu 11.11.2004 w Górze odbył się jedenasty Ogólnopolski Bieg Zwycięstwa. Jest to jeden z czterech najbardziej prestiżowych biegów w Polsce, rozgrywanych dla uczczenia Dnia Niepodległości. Migawki z biegu oglądać można było w Wiadomościach w TVP 1 o godz.. 19.30 w dniu 11.11.2004.

W biegu tym wspaniała postawę zaprezentował zawodnik UKS „Sokół” Żmigród Piotr Jakubów (trener L. Łyczakowski), który w grupie do lat szesnastu w biegu na 10 km zajął drugie miejsce. Pomimo, że dotychczas Piotrek biegał na zawodach dystanse 2 km, to pierwszy raz w życiu na tak długim dystansie i w tak prestiżowym biegu osiągnął bardzo dobry czas: 40minut 6 sekund. Czym udowodnił, że jest najlepszym biegaczem w gminie i powiecie oraz znajduje się w czołówce biegaczy w województwie dolnośląskim.

Postawa Piotrka jest godna podziwu i pokazuje, że ten zawodnik ciągle się rozwija i ma duże możliwości, które zaowocują w najbliższym czasie.

Ludwik Łyczakowski

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.