nr 11 (158)   listopad 2004

 

Zaobserwowano

Powiodła się akcja parkowania pojazdów podczas Wszystkich Świętych. Przygotowane przez służby komunalne parkingi działały jak należy pod bacznym okiem pracowników MZGKiM oraz policjantów. Do cmentarza można było dzięki temu dojść szeroką i niepozastawianą samochodami drogą.

Obserwujemy, to, co widać. A widać lepiej samochody pozostawiane na parkingu między blokami przy ulicy 23 stycznia. Od jakiegoś czasu stojące pojazdy można przypilnować spoglądając przez okno. Nie otaczają ich egipskie ciemności. A to za sprawą lamp, które w końcu zaświeciły.

Kradzieże zaś nie ustają. Doszło do tego, że łupem przestępców padają nie tylko pojazdy, czy wyposażenie szkół, ale także drzwi wejściowe do kamienic. Takie są ostatnie doniesienia z Wrocławia. Wyjrzymy więc na klatkę schodową, gdy słyszymy niepokojące odgłosy, bo a nuż przepłoszymy złodzieja wrót.

Zima zaskoczyła jak co roku. Nikogo już nawet nie denerwuje fakt, że było ślisko, a nieposypane. Wieloletnia tradycja stała się normą. Nie będzie piasku - jak oszczędzać to na całego.

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.