nr 01 (160)   styczeń 2005

Najpiękniejsze witryny

 
Pierwsza edycja konkursu „Gwiazdkowa witryna” spotkała się z bardzo pozytywną oceną uczestników i organizatorów. - Niektóre witryny ożyły - powiedziała Lucyna Nowik. Widać było, że konkurs, był motywacją dla niektórych osób, obudził inwencję.
14 stycznia burmistrz złożył gratulacje wszystkim właścicielom sklepów, którzy zgłosili swoje witryny do udziału w konkursie.
W skład komisji oceniającej weszli: Krystyna Kobylańska (plastyczka), Stanisława Syk (pracownik MZGK) i pracownicy urzędu: Małgorzata Matusiak, Wiesław Kras i Joanna Monastyrska („Wiadomości Żmigrodzkie”) .
Komisja nie przyznała najwyższego miejsca na podium, przyznała natomiast dwa drugie miejsca za witryny w perfumerii Państwa Nowików oraz w sklepie z odzieżą „Deefekt” Beaty Paszkiewicz, Trzecie miejsce komisja przyznała kwiaciarni „Storczyk” Lucyny Misiewicz. Dwa szczególne wyróżnienia przypadły księgarni „Bajka” oraz sklepowi odzieżowemu „Alika” Piotra Szczotki.
A w nagrode: najlepsi na naszych stronach reklamowych oferują swoje produkty klientom.
W kolejnym rok nasze witryny zapowiadają się jeszcze barwniejsze i bardziej pomysłowe. Na zdjęciu: Właściciele sklepów z burmistrzem Z. Średniawskim i przedstawicielami komisji oceniającej.

jota

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.