nr 01 (160)   styczeń 2005

Ile za obiekty sportowe

Od 1 stycznia br. zmieniły się opłaty za wynajem hali sportowej przy Gimnazjum im. M. Rataja i sali sportowej w szkole podstawowej przy ul. Szkolnej.
Wynajem jednorazowy całej hali przez jedną grupę to koszt 60 zł. za 1 godz. Jeśli w tym samym czasie halę zajmą dwie grupy to za 1 godz. każda z grup zapłaci po 30 zł. Grupy zorganizowane, zrzeszone w klubach sportowych, stowarzyszeniach, ligach itp. zapłacą za 1 godz. użytkowania hali 40 zł.
Grupy zorganizowane, które nie są zrzeszone, ale korzystają z hali systematycznie przynajmniej przez 1 miesiąc- 50 zł.
Osoby i instytucje nie związane z oświatą czy gminą za całodzienne wypożyczenie hali (8 godzin) będą ponosiły opłatę w wysokości 400 zł za dzień.
Z opłat zwolnieni są uczniowie Szkół Podstawowych, Gimnazjów oraz Powiatowego Zespołu Szkół, jak również Uczniowskie Kluby Sportowe i SKS-y z terenu Gminy Żmigród, użytkujący halę pod opieką nauczycieli.
Organizatorzy imprez gminnych, mogą korzystać z hali nieodpłatnie, ale wcześniej muszą uzyskać zgodę burmistrza oraz uzgodnić termin i dostarczyć do gimnazjum zgodę na 3 dni przed planowaną imprezą.
1 godz. wynajęcia hali sportowej przy ul. Szkolnej będzie kosztowała 20 zł.

jota

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.