nr 01 (172)   styczeń 2006

"Gwiazdkowa witryna 2005"

 
Komisja konkursowa, po dokonaniu wizytacji gwiazdkowych witryn podsumowała swoją pracę i ustaliła ostateczny werdykt. Spotkanie odbyło się 11 stycznia 2006 r. o godz. 13.00 w Urzędzie Miejskim. Wśród obecnych byli: z-ca burmistrza Robert Lewandowski, komisja w pełnym składzie oraz zaproszeni zwycięzcy.
Niestety nie przyznano 1 miejsca. Komisja stwierdziła, że żadna ze zgłoszonych ekspozycji nie dominuje wyraźnie nad pozostałymi. Z kolei na drugim miejscu sklasyfikowano dwóch uczestników: Księgarnię „Bajka” oraz punkt Kwiaciarnia „Bukiecik”/Studio Fotograficzne- I&P Szynkarek. - W tych witrynach zwróciliśmy uwagę na gustowne wykorzystanie w kompozycji atrybutów prowadzonej działalności. W ten sposób została efektownie zatarta granica między płaszczyzną ekspozycji świątecznej, a codzienną ekspozycją obu punktów- uzasadnia werdykt .... Trzecim miejscem nagrodzona została Apteka „Pod Opatrznością”, która oprócz spełnienia podstawowych kryterii, zyskała uznanie komisji za zachowanie właściwych proporcji między charakterem aptecznego wnętrza a świąteczną dekoracją. Oprócz wyżej wymienionych zwycięzców wyróżnione zostały także ekspozycje sklepów: „Alika”- Piotr Szczotka i Galeria Zapachów państwa Nowik. - Urzekły nas między innymi wykorzystaniem naturalnych materiałów, dużym smakiem z jakim zagospodarowano przestrzeń, tu szczególne uznanie dla dekorujących sklep „Alika”- wypowiada się Małgorzata Matusiak, przewodnicząca komisji .
Zgodnie z zapisami regulaminu zdobywcy otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 500 zł za II miejsca, 300 zł za III i 150 zł za wyróżnienia oraz emisje bezpłatnych reklam w naszym miesięczniku.

mili

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.