nr 01 (172)   styczeń 2006

Studniówka tuż tuż !!!

Do matury coraz bliżej, nadchodzi czas wielkiej pracy, ale wcześniej jeszcze nieco przyjemności, czyli upragniona studniówka. W tym roku trzy klasy PZS im. Jana Pawła II będą bawić się 18 lutego w restauracji „Maria” w Dębnie. Bal zacznie się tradycyjnie uroczystym polonezem. By go zatańczyć, trzeba znać kroki, a ich nauka zajmuje trochę czasu. Nasi maturzyści ćwiczą go pod czujnym okiem Ali Roszkiewicz, nauczycielki wychowania fizycznego. - No cóż początki są trudne, ale jeszcze pokażemy jacy z nas wspaniali tancerze- mówi Ewelina.
Studniówka to dla wielu z tegorocznych maturzystów bal z prawdziwego zdarzenia. Będzie polonez, suknie wieczorowe, garnitury, huczna zabawa i szampan. Nic więc dziwnego, że przygotowania do niego są tak ważne. Prawdziwy szał ogarnął, jak zwykle dziewczyny. Tego wieczoru każda z nich chce wyglądać pieknie i klasycznie, jak księżniczka. - Cieszę się bardzo, bo będzie fajnie. Mam już zamówionego fryzjera, kosmetyczkę. Teraz jeszcze muszę kupić sukienkę. Szkoda, że studniówka jest tylko raz w życiu-wypowiada się Kasia. Chyba nikt z nich nie myśli teraz o nieuchronnie zbliżającej się maturze - no bo gdzie tu w tym całym zawirowaniu czas na naukę?
My życzymy wszystkim maturzystom i maturzystkom udanej zabawy, niezapomnianych wrażeń i oczywiście żadnej pomyłki przy tańczeniu poloneza.

mili

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.