nr 01 (172)   styczeń 2006

Kosmetyczka dobra na wszystko

 
Sylwester i następujący po nim karnawał sprzyjają temu, by pomyśleć o nowej kreacji, fryzurze, ale także o pielęgnacji ciała. Żmigrodzianom wydatnie pomagają w tym coraz liczniej powstające gabinety kosmetyczne.
Jeszcze dwa lata temu mieszkańcy miasta mogli udać się tylko do jednego gabinetu mieszczącego się w budynku dawnej „Żmigrodzianki”. Potem powstał gabinet pani Agnieszki Owczarek mieszczący się przy ulicy Wiejskiej. Zyskał uznanie wśród klientek profesjonalizmem zabiegów oraz niewygórowanymi cenami. Przyciągnął także panów, którzy coraz liczniej odwiedzają salony piękności. Od kilku miesięcy na tym rynku usług działa kolejny gabinet- pani Justyny Grobelnej . Znajduje się na skwerku obok fontanny.
Ale jak się okazuje, to nie koniec.
Właśnie otworzył swe podwoje najnowszy żmigrodzki gabinet kosmetyczny „Joanna”, którego właścicielką jest pani Joannna Olczyk. Mieści się przy ulicy PKWN. Klienci już poznali jej ofertę i coraz liczniej odwiedzają nowy salon urody. Pani Joanna uważa, że najważniejsze, by lubić to, co się robi -„Pracując jako kosmetyczka mogę połączyć przyjemność z korzyściami materialnymi. Dodam, że realizuję swoje marzenie. Jeśli zaś chodzi o wyposażenie mojego gabinetu, to obecnie na rynku jest tyle atrakcyjnych sprzętów, że należy dobrze przemyśleć decyzję, co chciałoby się zaproponować klientom. Ja zdecydowałam się na zakup maszyny do komputerowego malowania paznokci (ponad 3000 wzorów). W dalszych planach mam zakup sprzętu do pilingu kawitacyjnego”.
Tak więc usługi kosmetyczne na naszym lokalnym rynku przezywają swój złoty okres. I dobrze, po latach skazania na wyjazdy do rawickich czy wrocławskich salonów, mamy w końcu pod bokiem to, co kobietom ponoć najlepiej poprawia humor.

eco

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.