nr 01 (172)   styczeń 2006

Turniej tenisa stołowego

 
Tegoroczne ferie zimowe organizowane przez Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie dla dzieci i młodzieży naszej gminy, rozpoczęły się od turnieju tenisa stołowego, który rozegrany został w poniedziałek 16 stycznia w sali widowiskowej ZPK. Turniej adresowany był do dzieci szkół podstawowych.
W kategorii klas I - III chłopców zwyciężył Daniel Tadeusiak z Dobrosławic, Drugie miejsce zajął Andrzej Augustyniak a trzecie Łukasz Augustyniak - obaj ze Żmigrodu. Jedyną reprezentantką i zwyciężczynią tej kategorii wiekowej była Katarzyna Górska ze Żmigrodu.
Kategorię klas IV - VI wygrał Łukasz Górski ze Żmigrodu a kolejne miejsca zajęli: Wojciech Tadeusiak, Michał Wojciechowski obaj z Dobrosławic. Czwarte i dalsze miejsca zajęli Żmigrodzianie: Hubert Augustyniak, Mariusz Augustyniak, Marcin Jarosz i Paweł Żurek. Wszyscy wymienieni otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy pamiątkowe.

Stan

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.