nr 01 (172)   styczeń 2006

Informacje Koła Przyjaciół Gimnazjum im. Macieja Rataja

Informuję, że 12 stycznia odbyło się zebranie założycielskie Koła Przyjaciół Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Wybrany został Zarząd Koła w składzie:
p. Katarzyna Lech - przewodnicząca;
p. Magdalena Brodala - wiceprzewodnicząca;
p. Grażyna Łysikowska - sekretarz;
p. Anna Wołoszyn - skarbnik.
Koło będzie działać w ramach Wrocławskiego Stowarzyszenia Narodowego Czynu Pomocy Szkole, które posiada status organizacji pożytku publicznego. Najważniejsze zadania stojące przed członkami koła to:
 • formalna rejestracja i założenie konta
 • pozyskiwanie członków i sprzymierzeńców
 • pozyskiwanie środków zewnętrznych na realizację programów i projektów.
  Stowarzyszenie jest otwarte na wszelkie inicjatywy służące rozwojowi gimnazjum i zaprasza w swoje szeregi wszystkich, którym na sercu leży dobro dzieci.
  Warto dodać, że pierwszym sukcesem jest pozyskanie wsparcia ze strony żmigrodzkiego Banku Spółdzielczego, który odstąpił od pobierania prowizji przy wpłatach odpisów podatkowych na rzecz Stowarzyszenia, za co Kierownictwu Banku serdecznie dziękujemy.
  Józef Łysikowski

 • spis treści

  menu

   
   
   
  Wiadomości Żmigrodzkie
  rss wykonanie
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.