nr 02 (173)   luty 2006

Kochajmy się

  Walentynkowe zwyczaje stały się czymś oczywistym, zwłaszcza dla młodych ludzi. Dziś oprócz tradycyjnych kartek z życzeniami i czerwonych serduszek wymyślają coraz to nowe formy uczczenia dnia zakochanych. W Gimnazjum im. Macieja Rataja po raz kolejny walentynki obchodzono happeningiem „Serce miłości” oraz okolicznościowym fotografowaniem się pod drzewem (...)
więcej >>>

Za 100 dni matura

  18 lutego w restauracji Maria w Dębnie Polskim swój bal studniówkowy mieli maturzyści Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II. Na początku uroczyście została przecięta wstęga przez dyrektora Jana Czyżowicza i kolejnych nauczycieli. Został też odczytany list od Rady Rodziców i ks. Mariusza, który swoje słowa dla maturzystów przesłał aż z Rzymu.
Po przemówieniach, podziękowaniach i wręczeniu kwiatów wychowawcom nadszedł czas na poloneza. 30 par (...)
więcej >>>

Burmistrz Zdzisław Średniawski zaprasza na konsultacje

Pragnę poinformować, iż po publikacji w „Wiadomościach Żmigrodzkich” (wydanie grudniowe z 2005r.) artykułu pt. „Uczcić Jana Pawła II”, w którym zawarto dwie propozycje zmian nazwy ulicy PKWN dla upamiętnienia naszego Wielkiego Rodaka, nie otrzymaliśmy żadnych sugestii, propozycji ani opinii sformułowanych przez mieszkańców, którzy pomysły oceniliby negatywnie lub pozytywnie. W związku z tym zapraszamy mieszkańców ulicy PKWN na spotkanie, na którym będzie możliwość (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.