nr 12 (183)   grudzień 2006

Wkrótce zagra Wielka Orkiestra

XV Finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2007 roku. Temat tegorocznego finału będzie taki sam jak przed rokiem, czyli po raz drugi dla ratowania życia dzieci poszkodowanych w wypadkach i na naukę udzielania pierwszej pomocy.
Poniżej przedstawiamy propozycje, przygotowane przez sztab żmigrodzki:
Zespoły które zagrają to m.in.: jako gwiazda po światełku wystąpi zespół MALEO REGGAE ROCKERS, a przed nim zespół NIKT. Kolejnym zespołem grającym w trakcie XV Finału będzie ADRENALINA. O (...)
więcej >>>

Mieszkańcy Ziemi Żmigrodzkiej oceniają mijający rok...

Maria Rybka, radna Rady Miejskiej w Żmigrodzie

Trudno mi ocenić mijający rok jednoznacznie, bo obok spraw złych i bolesnych były dobre - jak choćby patrząc pod kątem zawodowym - dokończenie następnego etapu modernizacji naszego gospodarstwa. W życiu społecznym - z pomocą środków unijnych w naszej wsi rozpoczęła się budowa ciągów pieszo-jezdnych oraz placu zabaw i rekreacji dla dzieci i młodzieży.

Jan Czyżowicz, przewodniczący Rady Miejskiej w Żmigrodzie
W pracy (...)
więcej >>>

Życzenia świąteczne

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia pragniemy przesłać najserdeczniejsze życzenia. Niech nadchodzące Święta będą dla Państwa niezapomnianym czasem spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień. Życzymy, aby odbyły się w spokoju, radości wśród Rodziny, Przyjaciół oraz wszystkich Bliskich dla Państwa osób. Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem życzymy dużo zdrowia i szczęścia. Niech nie opuszcza Was pomyślność i spełnią się te najskrytsze marzenia. Radosnych Świąt Bożego (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.