nr 01 (184)   styczeń 2007

W skrócie

Rozstrzygnięto przetarg na modernizację wnętrza Zespołu Placówek Kultury w Żmigrodzie. W planie jest modernizacja sali widowiskowej, holu i kawiarni. Prace zaczną się w ostatnim tygodniu stycznia a wykonywać je będzie Spółdzielnia Rzemieślnicza z Krotoszyna. Koszt I etapu (prac remontowych) wynosi 656 897,39 zł. Kolejny etap - dostawa i montaż sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, jest przewidziany w przypadku uzyskania dotacji. Zakończenie prac remontowych przewidziane jest na koniec czerwca 2007

Rozpoczęły się prace modernizacyjne byłej remizy strażackiej w Żmigrodzie (Plac Wojska Polskiego) z przeznaczeniem na Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Wykonawcą prac jest Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej. Wstępny termin zakończenia prac to pierwsze półrocze 2007 roku.

Trwają prace związane z przebudową części ośrodka zdrowia. Modernizacja związana jest z przygotowaniem pomieszczeń, w których będzie znajdował się aparat rentgenowski. Koszt inwestycji to około 700 tyś. wygospodarowanych ze środków gminnych. Zakończenie remontu przewidziane jest na 15 czerwca 2007 roku.

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.