nr 01 (184)   styczeń 2007

Otwarta szkoła w Barkowie

Dnia 12 stycznia 2007r. w Szkole Podstawowej w Barkowie odbył się "Dzień otwarty szkoły”.
W tym dniu szkołę odwiedzali nie tylko rodzice, ale także zaproszeni goście m.in. Kierownik Referatu Oświaty p. Małgorzata Matusiak, Przewodniczący Rady Miejskiej p. Jan Czyżowicz oraz radna a jednocześnie przyjaciel szkoły p. Krystyna Niedopytalska -Kaczmarek.
Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wystawę, na której znalazły się dokumenty szkolne, kroniki szkolne, sprawozdania z wycieczek wyjazdów, zielonej szkoły oraz prace uczniów i zdobyte nagrody na różnego rodzaju zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych. Każda klasa przygotowała gazetki ścienne, na których przedstawiła swój dorobek. Wszyscy nauczyciele już od rana byli do dyspozycji rodziców. Mogli oni uczestniczyć w zajęciach dydaktycznych. Wystawa była czynna do wtorku (16.01.2007r.).

info

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.