nr 01 (184)   styczeń 2007

Czekamy na decyzję

W związku z licznymi interwencjami składanymi przez mieszkańców gminy Żmigród, Urząd Miejski w Żmigrodzie zwrócił się z prośbą do wrocławskiego Departamentu Infrastruktury Wydziału Regionalnych Przewozów Pasażerskich, o podjęcie działań mających na celu wydłużenie linii komunikacyjnej relacji Wrocław - Żmigród do Rawicza i z powrotem kilku pociągów: wyjeżdżającego z Wrocławia do Żmigrodu o godzinie 8.41 i o godzinie10.41 oraz wyjeżdżających ze Żmigrodu do Wrocławia o godzinie 10.56 i o godzinie 14.47.
Powyższa prośba motywowana jest umożliwieniem mieszkańcom sołectw: Korzeńsko, Chodlewo, Garbce, Borek i Dębno dojazdu do pracy czy szkoły, co na dziś jest sporym utrudnieniem.
Miejmy nadzieję, że powyższa prośba zostanie pozytywnie rozpatrzona i już wkrótce mieszkańcy naszej gminy będą mieli łatwiejsze połączenie ze światem.

info

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.