nr 01 (184)   styczeń 2007

Informacje z PKP

Zimowe ferie z „PKP Przewozy Regionalne”
14 dodatkowych pociągów do najpopularniejszych zimowych miejscowości na terenie Dolnego i nie tylko uruchamiają „PKP Przewozy Regionalne” na tegoroczne ferie. Najwięcej z nich zawiezie turystów w góry: do Szklarskiej Poręby, Kudowy Zdroju i Zakopanego.
Na specjalne zamówienie szkół, wyższych uczelni i biur podróży Dolnośląski Zakład Przewozów Regionalnych przewiezie w czasie tegorocznych ferii ok.3.200 osób. Przewozy odbędą się zarówno w pociągach stałego kursowania , jak również w pociągach specjalnych.
Przypominamy w tym miejscu, że również w czasie ferii dostępne będą nasze oferty taryfowe:

 • bilet turystyczny
 • przejazdy rodzinne
 • przejazdy grupowe

  Wszystkie informacje dostępne są na naszych stronie internetowej: www.pr.pkp.pl , pod numerem telefonu 94 36 oraz w punktach informacji.

  Modernizacja Poznańskiego Węzła Komunikacyjnego
  Informujemy, że w dniach 25.01 - 31.03.2007 rozpocznie się II etap przebudowy Poznańskiego Węzła Komunikacyjnego. Pociągi odjeżdżające z wrocławskich stacji jak równiej przyjeżdżające będą miały zmieniony rozkład jazdy. Prosimy wszystkich podróżnych o upewnienie się przed wyruszeniem w podróż o godzinie odjazdu „swojego” pociągu.

  Andrzej Piech
  Zastępca Dyrektora
  ds. Handlowych

 • spis treści

  menu

   
   
   
  Wiadomości Żmigrodzkie
  rss wykonanie
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.