nr 01 (184)   styczeń 2007

Zapraszamy na turniej

Uczniowski Klub Sportowy „Młode Orły” Korzeńsko serdecznie zaprasza na II Turniej Piłki Nożnej Młodzików ( rocznik 1994 i młodszy) o Puchar Burmistrza Gminy Żmigród. W turnieju wezmą udział drużyny z Dolnego Śląska i Wielkopolski. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku I Halowy Turniej Młodzików wygrał Piast Żmigród, przed Sarnowianką Sarnowa, Rawią Rawicz i Śląskiem Wrocław. W tym roku na zawody zostały zaproszone m.in. Zagłębie Lubin, Lech Poznań, Górnik Polkowice, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Chrobry Głogów, Kania Gostyń, Rawia Rawicz, Piast Żmigród, Lechia Dzierżoniów, Orzeł Ząbkowice, Stal Świdnica, Orlik Skokowa, KP Brzeg Dolny, Sparta Miejska Górka i inni.
Turniej odbędzie się 18 lutego 2007 w hali sportowej przy Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Rozpoczęcie o godzinie 9.30. Wstęp wolny.

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.