nr 01 (184)   styczeń 2007

Czekamy na decyzję mieszkańców Żmigrodu [Jaki los dla starych lip?]

W związku z zagrożeniem, jakie stanowią stare lipy w alei przy ul. Lipowej, zachodzi konieczność podjęcia decyzji, czy stare drzewa zastąpić nowymi, czy przeprowadzić radykalne cięcia zniekształconych koron. W związku z powyższym kierownik Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska, Wiesław Kras kieruje do mieszkańców Żmigrodu (a w szczególności ul. Lipowej) zapytanie o opinię w tej sprawie. Uwagi prosimy kierować do Referatu Rolnictwa i Ochrony Środowiska (Urząd Miejski, pokój nr 21, tel. 071-385-30-57)
A skoro już jesteśmy przy drzewach, warto nadmienić, że nasze miasto (aleja przy ul. Lipowej, ul. Poznańska - skwer przy obwodnicy, ul. Sienkiewicza - park) wzbogaciło się o nowe drzewa - zasadzono 21 lip podarowanych przez firmę Anlas z Korzeńska.

info

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.