nr 01 (184)   styczeń 2007

Policyjne aktualności

Policjanci z Komisariatu Policji w Żmigrodzie zatrzymali nieletnich sprawców rozboju
Funkcjonariusze Sekcji Prewencji KP w Żmigrodzie w dniu 02.01.2006r. zatrzymali nieletnich chłopców w wieku 14,15 lat mieszkańców Żmigrodu, którzy zaplanowali napad na nietrzeźwą osobę. Policjanci niezwłocznie po otrzymaniu informacji o rozboju udali się na miejsce. Pokrzywdzony mężczyznę lat 26 rozpoznał jednego z trzech sprawców i opowiedział funkcjonariuszom przebieg zdarzenia. Policjanci na podstawie uzyskanych informacji dokonali zatrzymania nieletnich. Z relacji poszkodowanego ustalono, że został napadnięty w ciemnym zaułku przy domu handlowym, tam jeden ze sprawców podstawił nogę poszkodowanemu, który przewrócił się na ziemię. Wtedy nieletni zaczęli go kopać i zabrali z kieszeni portfel. Gdy poszkodowany się podniósł, nieletni zaczęli uciekać. Chłopcy odpowiedzą za swój czyn przed Sądem Rodzinnym Wydział Nieletnich w Trzebnicy.03.01.2006r.
Żmigród ul. Zamkowa
Trzebniccy Policjanci Ogniwa Prewencji KP w Żmigrodzie zatrzymali mężczyznę lat 41 mieszkańca gm. Żmigród , który kierował samochodem marki Mercedes pomimo zakazu prowadzenia pojazdów orzeczonego przez Sąd Rejonowy w Trzebnicy. Sprawca decyzją Prokuratora Rejonowego w Trzebnicy po wykonaniu czynności zwolniony.POLICYJNA DOLNOŚLĄSKA INFOLINIA KWP- telefon zaufania
Policyjna dolnośląska infolinia KWP

0800 283 107

funkcjonuje w dni robocze w godzinach od 10.00 do 18.00 natomiast w dni wolne od pracy telefonujący mogą zostawić wiadomość nagrywając się na automacie zgłoszeniowym.
Dzwoniąc pod wskazany numer można przekazywać (także anonimowo ) informacje m.in. o przestępstwach i przestępcach, można zasięgnąć wiadomości co do możliwości i sposobu wnoszenia skarg na działalność Policji, a także otrzymać adresy, organizacji lub instytucji pomagających ofiarom przestępstw.

Iwona Mazur
Oficer Prasowy KPP w Trzebnicy

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.