nr 03 (186)   marzec 2007

Święto Wiosny w Szkole Podstawowej w Żmigrodzie

    W tym roku Pierwszy Dzień Wiosny byliśmy zmuszeni obchodzić już w dniu 16 marca, a nie jak powinniśmy 21 marca. A to ze względu na przypadający w dniu 21 marca trzeci dzień rekolekcji wielkopostnych dla uczniów naszej szkoły. To nie przeszkodziło nikomu w zorganizowaniu zajęć w tym dniu w blasku pięknego, ciepłego słoneczka. W szkole przy ulicy Batorego klasy I- III bawiły się i brały udział w różnych konkursach zorganizowanych (...)
więcej >>>

Dzień wiosny w Szkole Podstawowej w Radziądzu

  Dzień wiosny został przygotowany przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Wioletty Makowiczuk. Uczniowie otrzymali zadania, które mieli wykonać w ciągu trzech godzin. Były to zadania przyrodnicze i łamigłówki słowne, praca plastyczna - „Wiosenny bukiet kwiatów”, zaprojektowanie mundurka szkolnego i stroju marzanny. W związku z powitaniem wiosny SU zorganizował też konkurs plastyczny „ Wiosna XXI wieku”.
Podczas (...)
więcej >>>

Święto Kobiet

  Tradycją już było spotkanie członkiń Kół Gospodyń Wiejskich z całej gminy. - Co roku organizujemy taką zabawę - powiedziała Krystyna Niedopytalska-Kaczmarek, przewodnicząca Miejsko-Gminnej Rady Kobiet - Przygotowania trwają dość długo, ale jest warto, bo zawsze wyśmienicie się bawimy. Jest to odskok od codziennego życia na wsi. Przewodnicząca spotkanie rozpoczęła życzeniami, aby wszystkie panie przez cały rok były szczęśliwe, zawsze pięknie wyglądały i (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.