nr 11 (193)   listopad 2007

Wielka Orkiestra Jurka Owsiaka znów zagra hucznie w Żmigrodzie

13 stycznia 2008 r. w niedzielę przygotujcie się na niezwykły dzień wypełniony muzyką, śpiewem, zabawą, różnego typu pokazami, albowiem, jak co roku, Komenda Hufca Żmigród podjęła się zorganizowania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na czele sztabu stoi Łukasz Żukowski, który ze swoimi harcerzami przeprowadza kwestę w Żmigrodzie, Korzeńsku, Radziądzu, Powidzku, Barkowie, Bychowie, Kliszkowicach i Borkach. W zamian zaś oferuje nam, jak co roku, pełen wachlarz atrakcji i rozrywki, w którym (...)
więcej >>>

Obchody Narodowego Święta Niepodległości

Uroczystości patriotyczne w Żmigrodzie

Przypadające w tym roku w niedzielę 11 listopada święto, oficjalnie zostało uczczone w Żmigrodzie uroczystościami, które zorganizowano w sobotę, w wigilię jednego z najważniejszych dat w polskim kalendarzu. Przed południem był czas na turniej zorganizowany z okazji Święta Niepodległości w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Macieja Rataja w Żmigrodzie. Obchody oficjalne rozpoczęły się wieczorem.

Organizatorzy, czyli Starostwo Powiatowe (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.