nr 12 (194)   grudzień 2007

GĂłrnicy w przedszkolu

W ostatnich dnia listopada do naszego przedszkola przybyli niecodzienni goście - górnicy z Lubińskiego Zagłębia Miedziowego.
Panowie Bolesław Ładziński Z.G. Rudna - inżynier mechanik, Stefan Nawrot Z.G. Lubin - sztygar oraz Zbigniew Kubis PBK Lubin - górnik strzałowy w ciekawy spodób opowiadali dzieciom o swojej pracy pod ziemią. Bardzo cierpliwie odpowiadali na zadawane przez dzieci pytania, a było ich wiele. Dzieciom bardzo podobały się stroje galowe górników oraz odznaczenia, które (...)
więcej >>>

Partnerstwo "Ĺťmigrodzianie"

Partnerstwo w Żmigrodzie stało się faktem, teraz będziemy oczekiwać
rezultatów jego działania...

„Wspólne zroumienie wzajemnych problemów podmiotów aktywnie działających na terenie Gminy Żmigród, jak też wymiana doświadczeń, określenie potrzeb i możliwości wspólnych działań jest warunkiem koniecznym do rozwoju, poprawy warunków życia i znalezienia rozwiązań licznych i złożonych problemów mieszkańców.”
Tymi słowami rozpoczyna się preambuła PARTNERSTWA (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.