nr 01 (195)   styczeń 2008

Oświadczenie Mirosława Motwickiego

Wycofanie kandydatury na stanowisko burmistrza

Żeby rozwiać wszelkie spekulacje dotyczące mojej kandydatury na Burmistrza Gminy Żmigród, oficjalnie stwierdzam, że nie będę kandydował na to stanowisko. Wypowiadając się na łamach Gazety Nowej na temat kandydowania myślałem o tym poważnie, nie były to słowa puste i rzucane na wiatr. Moja rezygnacja z ubiegania się o stanowisko burmistrza nie jest przypadkowa. Rozmyślając nad tym tematem przez ostatnie tygodnie i rozmawiając z wieloma osobami doszedłem do wniosku, że nie ma sensu żeby na to samo stanowisko kandydowały dwie osoby o bardzo zbliżonych poglądach i priorytetach dotyczących rozwoju miasta i gminy Żmigród. Tą drugą osobą jest były wiceburmistrz R. Lewandowski, z którym miałem okazję współpracować przez 5 lat jako dyrektor szkoły w Korzeńsku i przez rok jako radny Powiatu Trzebnickiego. Pan R. Lewandowski jest człowiekiem sprawdzonym, odpowiedzialnym, kompetentnym i doświadczonym jako samorządowiec, znający potrzeby mieszkańców miasta i gminy Żmigród.
Czasami w życiu trzeba podejmować trudne decyzje dotyczące porzucenia niektórych własnych ambicji i dążeń, po to by móc przysłużyć się dla dobra ogółu. Dlatego rezygnując z kandydowania na Burmistrza Gminy Żmigród popieram kandydaturę Pana Lewandowskiego. Do wyborów pozostało jeszcze parę tygodni i mam nadzieje, że wszyscy Państwo, którzy pójdziecie do urn wyborczych rozważycie za i przeciw wszystkich kandydatów stawiając X przy odpowiednim nazwisku.

Mirosław Motwicki

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.