nr 02 (196)   luty 2008

Bal studniówkowy

Z perspektywy absolwenta szkoły studniówka nie jest zwykłą zabawą. To bal
na którym mamy okazję podziękować dyrekcji, gronu pedagogicznemu i
pracownikom szkoły. Chcieliśmy aby wszystko wypadło dobrze. Może dlatego
styczeń upłynął tak szybko - na przygotowaniach i próbach do balu.
W końcu nadszedł ten dzień - 2 lutego 2008, restauracja Maria i zaczęło się:
rozpoczęliśmy polonezem, który zakończył się licznymi oklaskami od
rodziców i nauczycieli. To miła (...)
więcej >>>

Walka postu z karnawałem, czyli o żmigrodzkich zabawach

Tegoroczny karnawał nas nie rozpieszczał, bo był wyjątkowo krótki. Jednak dla tych, którzy potrzebują towarzystwa, tańca i dobrej zabawy, jak zawsze stanowił dobrą porę na organizowanie imprez
Karnawał silnie umocowany jest w naszej tradycji. Warto przypomnieć encyklopedyczną formułkę tego zjawiska kulturowego. Karnawał zwany inaczej zapusty, mięsopust to okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Rozpoczyna się najczęściej w dniu Trzech Króli a kończy w Środę Popielcową. Nazwa (...)
więcej >>>

Walentynkowe szczerze z...

Anna i Tomek to nasza para walentynkowa. Odważni młodzi ludzie, którzy opowiedzą o swoich uczuciach i o tym, co ważne w miłości.

Anna Skraba ma 23lata
Znak zodiaku: lew. Hobby: urządzanie ogrodów, dekorowanie wnętrz i trochę nieśmiała twórczość prasowa. Studia: V rok ochrony środowiska. Praca: Urząd Miejski - staż

Tomek ma 23lata
Znak zodiaku: Ryby Hobby: komputery, film, samochody. Studia: V rok zarządzanie i marketing. Praca: redaktor Wiadomości (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.