nr 02 (196)   luty 2008

Konkurs Gwiazdkowa Witryna rozstrzygnięty

Najpiękniejsze sklepy
Trzecia edycja konkursu „Gwiazdkowa Witryna - Świąteczne Miasto 2007” została formalnie zamknięta podczas spotkania podsumowującego w Urzędzie Miejskim w Żmigrodzie, podczas którego pełniący obowiązki burmistrza Robert Lewandowski wręczył laureatom nagrody.

Pięcioosobowa komisja konkursowa, w skład której weszli przedstawiciele urzędu, Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej, Zespołu Placówek Kultury, Komisji Upiększania Miasta oraz „Wiadomości Żmigrodzkich”, zadecydowała o nagrodzeniu trzech zgłoszonych witryn. Miejsca pierwszego nie przyznano. Drugie przypadło Kwiaciarni „Storczyk”, dwa trzecie sklepowi „GAWEX” oraz Sklepowi Odzieżowemu Magdaleny Podralskiej. Zgodnie z zapisami regulaminu, laureatom wyróżnionym miejscem drugim i trzecim, przypadły następujące nagrody: sześciomiesięczna, bezpłatna emisja reklamy w miesięczniku „Wiadomości Żmigrodzkie” oraz bon na kwotę w wysokości 500 zł dla zdobywcy drugiego miejsca, oraz trzymiesięczna, bezpłatna emisja reklamy w miesięczniku „Wiadomości Żmigrodzkie” i bon w wysokości 300 zł.
Konkurs był na pewno pożyteczną inicjatywą, gdyż prócz uczestników plebiscytu, którym przypadły laury, wszyscy żmigrodzianie zyskali estetyczny wystrój sklepów, które mijają codziennie. Bo czyż nie jest miło spędzić święta w estetycznym otoczeniu?

AK

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.