nr 02 (196)   luty 2008

Uczniowie PZS im Jana Pawła II w Żmigrodzie laureatami stypendium Starosty Powiatu

Najlepsi w powiecie
Tegoroczna gala rozdania Stypendiów Starosty odbyła się po raz czwarty w Trzebnickim Ośrodku Kultury 5 lutego 2008r. Było to spotkanie najlepszych uczniów ze szkół powiatu trzebnickiego, którzy wraz z dyrektorami swoich szkół przybyli, aby otrzymać dyplomy uznania za swoja pracę. Stypendium naukowe uczniom szkół powiatu trzebnickiego wręczył osobiście Starosta Powiatu Trzebnickiego Robert Adach. Kierując swoje słowa do młodzieży, Robert Adach powiedział, że jest dumny z laureatów, oraz że ten sukces w postaci bardzo dobrych wyników w nauce, to inwestycja w siebie, we własny rozwój, a także doświadczenie, którym będą mogli się pochwalić nawet w przyszłości na rynku pracy. Całą uroczystość uświetnił Koncert Walentynkowy w wykonaniu młodzieży PZS nr 1 w Trzebnicy.
Laureatami tegorocznego stypendium Starosty Powiatu trzebnickiego z Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie są:
Patrycja Pietruszka uczennica klasy II a gimnazjum
Angelika Marek uczennica klasy II a Liceum Ogólnokształcącego
Marta Tomaszewicz uczennica klasy II Zasadniczej Szkoły Zawodowej
Sebastian Górski Uczeń klasy II Liceum Profilowanego
Adrian Wolsztyniak uczeń klasy IV Technikum Rolniczego

Serdeczne gratulacje składa Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, koleżanki i koledzy z PZS im Jana Pawła II w Żmigrodzie.
Życzymy Wam dalszych tak owocnych sukcesów!

A. Mądra-Kras

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.