nr 02 (196)   luty 2008

Zaobserwowano

Gołym okiem obserwujemy kampanię poprzedzającą wybory nowego burmistrza. I cóż widzimy? Ano na przykład, że ilość przeszła w wielkość- plakaty przerodziły się w billboardy. No i pomysł z reklamą na kółkach! Takiego jeszcze w naszym mieście nie było! Ciekawe co nas jeszcze zaskoczy, bo do wyborów jeszcze dobre trzy tygodnie.

A jaki zawód cieszy się podobnym zainteresowaniem jak posada burmistrza? Odpowiedź jest jasna- kosmetyczka! W ostatnich dniach pojawiły się dwa nowe gabinety upiększania naszej urody- jeden przy ul. Wrocławskiej, drugi przy PKWN. I pewnie nie są ostatnie, bo w naszym kraju nastąpił przełom dziejowy i zaczynają o siebie dbać mężczyźni. Żmigrodzcy także!

Zimę odwołano! Niektórzy już odczuwają przesilenie wiosenne. Jeśli do tego dodać wczesne święta, to wiosnę będziemy mieli tego roku długą. Dlatego warto pomyśleć o jakiejś formie rekreacji fizycznej. Coraz więcej żmigrodzian jeździ na rowerze. Ostatnimi czasy widać także spacerujących z kijkami, czyli uprawiających tzw. nordic walking.

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.