nr 03 (197)   marzec 2008

Robert Lewandowski zaprzysiężony na burmistrza

Uroczyste ślubowanie

28 marca odbyła się XVIII sesja Rady Miejskiej w Żmigrodzie. Obrady miały uroczysty charakter i zgromadziły wiele osób w kawiarni ZPK ze względu na ślubowanie nowo wybranego burmistrza Roberta Lewandowskiego.

Uroczyste ślubowanie
Przewodnicząca Miejskiej Komisji Wyborczej w Żmigrodzie Edyta Cłapka wręczyła zaświadczenie dla Roberta Lewandowskiego wybranego na burmistrza gminy Żmigród, po którym Robert Lewandowski złożył ślubowanie. Od tego momentu (...)
więcej >>>

święto wszystkich kobiet

6 marca w kawiarni Zespołu Placówek Kultury bawiło się ok. 90 pań, świętujacych Miedzynarodowy Dzień Kobiet.

Jak co roku, Miejsko-Gminna Rada Kobiet pod przewodnictwem Krystyny Niedopytalskiej-Kaczmarek zorganizowała Dzień Kobiet. - Nasze spotkania to tradycja kultywowana od wielu już lat - powiedziała pani przewodnicząca - Jest to dla nas ważny dzień, gdyż możemy się spotkać w naprawdę szerokim gronie i zapomnieć choć na chwilę o troskach życia codziennego.
Spotkanie przy (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.