nr 11 (206)   listopad 2008

100 lat budynku szkoły przy ul. Batorego2

W tym roku mija już sto lat powstania budynku szkolnego przy ul Batorego 2.Uroczyste obchody związane ze 100 leciem budynku szkolnego Szkoły Podstawowej im. B. Chrobrego w Żmigrodzie przy ul Batorego 2 odbyły się 21.11.2008r. Z tej okazji uczniowie klasy III c wraz wychowawczynią mgr Renatą Jasińską przygotowali wystawę przybliżającą historię tego budynku szkolnego oraz przedstawili program artystyczny. Na uroczystość zostali zaproszeni byli dyrektorzy szkoły , wicedyrektorzy , nauczyciele (...)
więcej >>>

Zapraszamy na Mikołaja

Zespół Placówek Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na zabawę mikołajkową, która odbędzie się 7 grudnia o godz. 16-tej w (...)
więcej >>>

Święto Niepodległości w Barkowie

Dnia 7 listopada 2008 roku w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Barkowie odbył się uroczysty apel z okazji 90. Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Uczniowie klas IV-VI pod opieką nauczycielki języka polskiego pani Lilli Maciocha przedstawili program poetycko-muzyczny, zawierający wiersze i pieśni patriotyczne bliskie i znane wielu Polakom . Naszą uroczystość zaszczycił swoją obecnością nowo wybrany przewodniczący Rady Rodziców pan Tadeusz Hanczyn. Lilla (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.