nr 12 (207)   grudzień 2008

Mikołajkowe spotkania z dziećmi - przedszkole

5 grudnia 2008r Publiczne Przedszkole w Żmigrodzie "Zielona Dolina" odwiedził niecodzienny gość, na którego dzieci z utęsknieniem czekały cały rok. Mikołaja, bo o nim mowa przedszkoloaki przywitały wierszami i piosenkami specjalnie na tę okazję przygotowanymi. Mikołaj obdarował wszystkich podarunkami,miłym słowem i serdecznym uśmiechem. Miły starszy pan z wielką siwą brodą sprawił, że dzieci i pracownicy przedszkola poczuli magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Serdecznie (...)
więcej >>>

XVII finał WOŚP już 11 Stycznia 2009r.

Już w sobotę 10 stycznia o godz.17.00 w budynku ZPK odbędzie się wielka impreza klubowa, na której zagrają DJ z całej Polski. Gwiazdą wieczoru będzie DJ TOXIC NOIZ oferujący brzmienia House oraz Tribal House. Oprócz grania zajmuje się produkcją materiałów audio. Efekty jego pracy można podziwiać nie tylko na imprezach, ale również w radiu i telewizji. Jako rezydent występuje w Poznańskim klubie „Tapas”.

Niedziela 11 stycznia będzie głównym dniem WOŚP, podczas którego od (...)
więcej >>>

Magiczny dzień andrzejkowy

Tradycyjnie, jak co roku w Środowiskowym Domu Samopomocy została zorganizowana zabawa andrzejkowa, a towarzyszyło jej wiele ciekawych atrakcji. Przede wszystkim przybyli goście ze ŚDS w Brzegu Dolnym, gdyż spotkania z nimi odbywają się z różnorodnych okazji (Walentynki, karnawał, itp.) od ośmiu lat i można uznać, że mają charakter cykliczny. Tegoroczne Andrzejki rozpoczęły się przedstawieniem pt. „O, bogowie!” wystawionym na deskach sceny Żmigrodzkiego Ośrodka Kultury przez (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.