nr 02 (209)   luty 2009

 

Międzynarodowe Targi Turystyki 2009

Szóstego lutego rozpoczęły się we Wrocławiu Międzynarodowe Targi Turystyczne trwające trzy dni. Zorganizowane one były w Hali Stulecia, gdzie około stu pięćdziesięciu wystawców z całego świata reklamowało swoje regiony. Była to bardzo dobra okazja, aby nawiązać nowe kontakty z potencjalnymi partnerami biznesowymi oraz pozyskać klientów, zachęcić ich do zwiedzenia i poznania kultury czy atrakcji danego kraju, miasta. Impreza trwała trzy dni, z których każdy był poświęcony innej tematyce. I tak, pierwszy dzień (piątek) upłynął pod hasłem Turystyki Biznesowej. Wówczas profesjonaliści mogli wymieniać się ulotkami, doświadczeniami, polecać rozmaite atrakcje własnej okolicy. Na spotkaniu biznesowym, które odbyło się wieczorem, w gronie wystawców poruszano zagadnienia dotyczące inwestycji na danym terenie, lokalizacji ciekawych ośrodków lub miejsc plenerowych, gdzie można byłoby organizować imprezy kulturalne. Tematem drugiego dnia Targów były podróże. Sobotni dzień uświetnił swoim występem nasz sławny podróżnik - Wojciech Cejrowski. Opowiadał on o swoich wyprawach i związanych z nimi wrażeniami, przeżyciami. W trzecim dniu tematem Targów był Wellness&SPA. Tutaj wystawcy zaprezentowali klientom najnowsze trendy odnowy biologicznej dla pań i panów.
Podczas Targów odbywały się różne konferencje, seminaria, konkursy i spotkania, na których omawiano strategie marketingowe nastawione na rozwój i wzrost atrakcyjności turystyki na danym obszarze.

K.Krzysztofiak

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.