nr 02 (209)   luty 2009

 

Piosenka miłosna na medal

Piątek trzynastego lutego okazał się bardzo szczęśliwy dla uczniów Gimnazjum im. Rataja w Żmigrodzie, którzy stanęli do walki o laury Konkursu Piosenki Miłosnej w Miliczu.
Konkurs przygotowany został przez Dom Kultury w Miliczu, a artyści występowali w trzech kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja oraz szkoły ponadgimnazjalne. Ogólem wystartowało 80 uczestników.
Żmigród reprezentowała duża grupa młodzieży z Gimnazjum im. Macieja Rataja.
Po odczytaniu werdyktu jury okazało się , że prawie wszyscy przedstawiciele gimnazjum zdobyli miejsca lub wyróżnienia. W KATEGORII SOLISTÓW 1. miejsce ex equo - Martyna Marek (2G) Izabela Możdżeń (2G) - wyróżnienie: Paulina Łopatka (1G): - wyróżnienie: Małgorzata Wysocka (2G) W KATEGORII ZESPOŁÓW 1. miejsce - duet: Emilia Sobolewska (1G) i Izabela Pawłowska (1G) z Szymonem Paszkiewiczem (1E) na bongosie 2. miejsce - Zespół Q4
Uczniów przygotowywali nauczyciele: Grażyna Niemczynowska, Robert Kolebuk oraz Krzysztof Szubert (zespół Q4). Wszystkim nagrodzonym gratulujemy.

eco
zdjęcie: http://www.nasz.mrat.pl/news.php?readmore=569

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.