nr 02 (209)   luty 2009

 

Bezpiecznie i zdrowo

Nauczyciele wychowania fizycznego Powiatowego Zespołu Szkół w Żmigrodzie jak co roku w drugim tygodniu ferii przygotowali zajęcia sportowe dla młodzieży. W tym roku realizując przyjęty program: ZIMA NA SPORTOWO BEZPIECZNIE I ZDROWO.
W ramach tego programu odbyły się rozgrywki piłki nożnej , były zajęcia ogólnorozwojowe oraz mecze tenisa stołowego. Odbył się także turniej o Puchar Dyrektora w siatkówce w którym udział wzięło 5 zespołów. Podczas dwudniowego turnieju rozegrano 11 meczy których poziom jak i zaciętość mogłyby zadowolić najbardziej wybrednych kibiców. Turniej wygrała drużyna Świeżaków w składzie: Mateusz Cichosz (C), Mateusz Melnarowicz, Przemysław Boryta, Józef Chodorowski, Marcin Połeć, Tomasz Zakrzewski, Piotr Kucharski. Drużyna ta w wspaniałym meczu finałowym 3:2 (20:17, 21:18, 21:23,17:20, 20:18) pokonała drużynę Mocarzy w składzie:
Aleksander Wroński (C), Mateusz Butrak, Marek Wieczorek, Kamil Rudnicki, Jakub Maciejak, Adrianna Wrzesińska. Kolejny drugi już Turniej o Puchar Dyrektora PZS zakończył się wręczeniem dyplomów , pucharu i cennych nagród rzeczowych ufundowanych przez Radę Rodziców i Dyrektora Szkoły, którym serdecznie dziękujemy. Turniej przeszedł do historii, a dla zawodników zostały niezapomniane chwile radości i szczęścia oraz walki i wysiłku potrzebnego do odniesienia sukcesu. Dziękując wszystkim uczestnikom i kibicom zapraszamy za rok - emocje i sportowa walka gwarantowana.

Sędzia zawodów Sylwester Pijacki

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.