nr 02 (209)   luty 2009

 

Gwiazdkowa Witryna - konkurs rozstrzygnięty

Konkurs na najpiękniejszą iluminację świąteczną został już rozstrzygnięty. Podczas oficjalnego spotkania w Urzędzie Miejskim burmistrza Żmigrodu, przedstawicieli komisji z uczestnikami konkursu ogłoszono wyniki i przyznano nagrody. W tym roku konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: dla firm i instytucji oraz dla osób prywatnych. Komisja konkursowa, w skład której weszli: przedstawiciel Komisji Upiększania Miasta, Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie, Zespołu Placówek Kultury, Rady Miejskiej w Żmigrodzie oraz redaktor „Wiadomości Żmigrodzkich” dokonała wyboru najefektowniej udekorowanej wystawy sklepowej i posesji. Dekoracje witryn sklepów oraz prywatnych posesji oceniano pod względem oryginalności pomysłu, kompozycji, wykorzystania elementów tradycyjnych i charakterystycznych dla polskich świąt Bożego Narodzenia.

Otóż, w kategorii dla firm i instytucji z terenu Gminy Żmigród:
I miejsce w konkursie „Gwiazdkowa Witryna 2008” zajęli państwo Iwona i Paweł Szynkarek „Studio Fotograficzne - Kwiaciarnia”.

II miejsce w konkursie „Gwiazdkowa Witryna 2008” zajęła Wioletta Klimkowska kwiaciarnia „Storczyk”.

W kategorii dla osób prywatnych z terenu Gminy żmigród:
I miejsce w konkursie „Gwiazdkowa Witryna 2008” zajął Grzegorz Milanowski ze Żmigrodu.
II miejsce w konkursie „Gwiazdkowa Witryna 2008” zajęli Mieczysława i Daniel Osakowie z Węglowa.
III miejsce w konkursie „Gwiazdkowa Witryna 2008” zajęłi egzekwo Zuzanna Sułek z Przedkowic i Barbara Rudnicka z Bychowa.

Nagrodami w konkursie były m.in. aparaty fotograficzne, zestawy kina domowego, zestawy obiadowo-kawowe, emisje bezpłatnej reklamy w miesięczniku „Wiadomości Żmigrodzkich”.

K. Krzysztofiak

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.