nr 02 (209)   luty 2009

 

Nowy komisariat

Wmurowano kamień węgielny pod nowo budowany komisariat policji w Żmigrodzie.
Pierwsza część uroczystości, prowadzonej przez komendanta Włodzimierza Szydłowskiego odbyła się na terenie nowego komisariatu - przemówienia gości, odczytanie i podpisanie aktu erekcyjnego, zamurowanie tuby i poświęcenie miejsca wmurowania. Głos zabrali m.in. wicewojewoda Zdzisław Średniawski, zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji we Wrocławiu insp. Bogdan Zuba, starosta Robert Adach, burmistrz Robert Lewandowski, Komendant Powiatowy insp. Maciej Kucharski. W tubie zamurowano akt erekcyjny, wiadomości Żmigrodzkie, symbole policji, długopis, którym podpisano akt, listę policjantów i pracowników cywilnych zmigrodzkiego komisariatu i banknot 10 zł z paroma monetami.
Dalsza część uroczystosci odbyła się w Zespole Placówek Kultury, gdzie komendant Maciej Kucharski podpisał z burmistrzem Robertem Lewandowskim i skarbnik Anną Dobrowolską porozumienie o przekazaniu środków finansowych na dofinansowanie budowy Komisariatu Policji w Żmigrodzie.

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.