nr 04 (211)   kwiecień 2009

 

Nagroda Grand Prix na Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wołowie...

W poprzednim wydaniu Wiadomości Żmigrodzkich ukazał się artykuł o pierwszych osiągnięciach uczestników zajęć muzycznych prowadzonych przeze mnie od lutego w ZPK w Żmigrodzie. Tym razem ponownie możemy się pochwalić kolejnymi osiągnięciami.
W dniu 6 kwietnia 2009 uczestnicy moich zajęć brali udział w V Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej organizowanym przez Zespół Szkół w Wołowie. W wyniku czego w kategorii solistów uczniów klas IV-VI szkół podstawowych I miejsce zajęła Patrycja Łopatka, (...)
więcej >>>

Wystawa stołów wielkanocnych

29 marca w szkole podstawowej w Osolinie odbyła się I Obornicka Wystawa Stołów Wielkanocnych. Swym zasięgiem objęła cały powiat trzebnicki. Patronat objął starosta Robert Adach oraz burmistrz Obornik Ślaskich Paweł Misiorek. Pomysłodawcą imprezy jest Krystyna Maśkiewicz - sołtys wsi Osolin, która wspólnie z miejscową radą sołecką, stowarzyszeniem "Okolice" i dyrekcją szkoły podstawowej zorganizowała to przedsięwzięcie. - Do wystawy zaprosiliśmy 17 wystawców. Są to sołectwa, koła gospodyń oraz (...)
więcej >>>

Żmigrozianin ze złotym medalem

Tomasz Tomaszewski został najlepszym tenisistą stołowym wśród juniorów w X Dolnośląskich Igrzyskach Ludowych Zespołów Sportowych. Teraz będzie reprezentował gminę Żmigród w turnieju ogólnopolskim.

Pisarzowice (powiat Kamienna Góra) okazały się szczęśliwe dla młodego żmigrodzianina. Tam właśnie 5 kwietnia bieżącego roku został rozegrany finał X Dolnośląskich Igrzysk LZS w tenisie stołowym. Do tych elitarnych rozgrywek awans we wcześniejszych zawodach strefowych uzyskało 172 (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.