nr 11-12 (217)   listopad-grudzień 2009

 

Nowy komisariat w Żmigrodzie już pracuje

W poniedziałek (2 listopada, o godz.11.00) w Żmigrodzie odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego Komisariatu Policji. Siedziba żmigrodzkich funkcjonariuszy jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt techniczny, spełnia wszystkie wymogi unijne, co z pewnością ułatwi i uskuteczni ich pracę.

Na początku uroczystości otwarcia, Komendant Komisariatu Policji w Żmigrodzie, Paweł Olszewski przywitał wszystkich zgromadzonych gości i serdecznie podziękował za pomoc w budowie (...)
więcej >>>

Dofinansowanie na nową drogę

Gmina Żmigród otrzymała dofinansowanie z „Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych 2008-2011” na realizację zadania pod nazwą ” Remont dróg gminnych w miejscowości Żmigródek Gmina Żmigród”. Całkowity koszt zadania to 500 000,00 zł
kwota dofinansowania: 250 000,00 zł. Prace powinny zostać zakończone do września przyszłego roku.
Zadanie polega na przeprowadzeniu remontu dróg gminnych nr 101291D, 101292D, 101293D w miejscowości Żmigródek. (...)
więcej >>>

Tablica świetlna na rynku – "bieżące informacje z pierwszej ręki"

W dniu 09 grudnia 2009 roku na budynku Urzędu Miejskiego w Żmigrodzie zainstalowano diodową tablice informacyjna. Jak sama nazwa wskazuje jej zadaniem jest przekazywanie informacji na temat bieżących wydarzeń w Gminie Żmigród. Centrum miasta jest najlepszym miejscem do publicznego ogłaszania newsów także tablica często będzie wabikiem dla oczu przechodniów. Plakaty, ulotki czy też poczta „pantoflowa” nie zostaną wyparte przez tego typu nośnik wiadomości wręcz odwrotnie jest on (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.