nr 02 (219)   luty 2010

Budowa trasy szybkiego ruchu S5 tuż, tuż…

Pierwsze konkretne decyzje dotyczące budowy drogi ekspresowej S5 na odcinku Korzeńsko - Węzeł „Widawa” Wrocław zostały podjęte w 2008 roku. Wówczas istniało aż 6 wariantów powstania „ekspresówki”, których ilość w toku analizy wzrosła do 9 (w tym warianty zakładające powstanie S5 po wschodniej bądź zachodniej stronie miasta Żmigród).
W maju 2008 roku podpisano z BPBDiM „Transprojekt - Warszawa” umowę na opracowanie priorytetowych dokumentów, a (...)
więcej >>>

Happening walentynkowy, czyli love, love, love...

Jak widać na poniższych fotografiach wielu uczniów naszej szkoły przyszło wziąć udział w happeningu „Serce miłości”. Najwięcej czerwonych koszulek ujawniło się w klasie II a. Ale dziękuję wszystkim, którzy zareagowali na nasz apel i postanowili się zabawić.
Poczta walentynkowa miała, sporo roboty, a to znak, że prawdziwej kartki miłosnej nie wyparły jeszcze ani sms-y, ani maile, ani konwersacje na GG. Największą kartkę walentynkową, bo o wymiarach formatu A3 otrzymała pani (...)
więcej >>>

Poloneza odtańczono, czyli ministudniówka u Rataja

Tradycyjna już ministudniówka w tym roku odbyła się 30 stycznia i jak zawsze była pięknym świętem trzecioklasistów, ich rodziców oraz nauczycieli.

Swój rekord na parkiecie ustanowili nauczyciele i dyrektor szkoły Katarzyna Lech. na sobotniej mini studniówce poprowadziła poloneza po raz trzeci z rzędu. Otwierając bal dyrektor Katarzyna Lech życzyła wszystkim udanej zabawy, niepowtarzalnych wrażeń i zapału w przygotowaniu do egzaminu.

Dyrektor szkoły Katarzyna Lech (...)
więcej >>>

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.