nr 08 (225)   sierpień 2010

Żmigrodzcy harcerze w Krakowie

100 lat harcerstwa

Ruch harcerski na świecie obchodzi w tym roku 100- lecie swojego powstania. Punktem kulminacyjnym obchodów tej jubileuszowej rocznicy organizowanej przez Związek Harcerstwa Polskiego był ogólnopolski zlot w Krakowie, w którym udział wzięło 17 reprezentacji Chorągwi ZHP z całej Polski, a także goście z innych organizacji polskich i zagranicznych. Nie zabrakło tam również harcerzy z naszego hufca, którzy bardzo aktywnie uczestniczyli w obchodach tej jubileuszowej (...)
więcej >>>

Dożynki Powiatu Trzebnickiego 2010 w Żmigrodzie

Druga duża impreza o charakterze regionalnym po Dożynkach Dolnego Śląska w 2008 roku, zawita do Żmigrodu. Tym razem nasza gmina będzie gospodarzem powiatowego święta plonów. Już 26 września zapraszamy wszystkich do zespołu pałacowo-parkowego. U stóp żmigrodzkiej baszty odbędą się tradycyjne obrzędy dożynkowe, prezentacje wszystkich gmin naszego powiatu oraz koncerty. I tu dochodzimy do tematu gwiazd imprezy. Pomysł był taki, by zgromadzić przedstawicieli z kręgu muzyki klasycznej, znany zespół (...)
więcej >>>

Radio Żmigród zaprasza

Dołącz do naszej ekipy !Radio Żmigród tworzymy dla Was drodzy mieszkańcy Gminy Żmigród aby umilić Wasz wolny czas.Wystarczy mieć internet. Następnie należy wpisać adres naszej strony www.radiozmigrod.com Kolejnym krokiem powinno być zapoznanie się z ramówką, czyli tygodniowym "rozkładem jazdy”. Ostatni etap to kliknięcie w ikonkę "Słuchaj Radia” w momencie, gdy zaczyna się audycja, która was najbardziej interesuje.

Aby zaspokoić potrzeby słuchaczy radiowy "produkt” (...)
więcej >>>

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.