nr 01 (254)   styczeń 2013

 

Zespół Placówek Kultury rusza z kolejnym projektem
15 stycznia 2013 r w Urzędzie Marszałkowskim we Wrocławiu przedstawiciele ZPK podpisali umowę na realizację operacji pt. ”Rozwinięcie oferty turystycznej Doliny Baryczy poprzez zakup i wykorzystanie sprzętu wodnego”. Projekt został napisany przez Gminne Centrum Informacji. Celem operacji jest wzbogacenie oferty turystycznej, przede wszystkim turystyki wodnej poprzez organizację spływów kajakowych po Dolinie Baryczy i udostępnianie sprzętu wodnego na terenie akwenu Zespołu Pałacowo-Parkowego. W ramach zadania planujemy cyklicznie w okresie wiosennym i jesiennym zorganizowane spływów kajakowych na trasie Sułów-Żmigród. Do tego celu zostaną zakupione m.in. dwuosobowe kajaki-12 szt. wraz z wiosłami, przyczepka do transportu kajaków oraz dwie łodzie wiosłowe. Ze sprzętu wodnego będzie można skorzystać już wiosną tego roku.

całkowita wartość projektu 34 988,00 zł,
kwota dofinansowania 23 120,35 zł.

Projekt współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Marta Lewandowska

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.