nr 01 (254)   styczeń 2013

 

III Charytatywny Turniej Siatkówki - wielkie serca ludzi

Dnia 9 grudnia br. na żmigrodzkiej hali sportowej, tradycyjnie odbył się kolejny turniej zorganizowany przez Młodzieżową Radę Miejską. W przedsięwzięciu wzięło udział 15 drużyn (zgłoszono 16), które podzielone były na 4 grupy. Z każdej z nich do ćwierćfinału wchodziła drużyna, która zdobyła najwięcej punktów. Pierwsze miejsce zajęła drużyna "Zjednoczeni Milicz". Tuż za nimi, żmigrodzkie drużyny - 2 miejsce "Ploter", 3 miejsce "Okoń". Wyróżnienie otrzymała drużyna "Piorun" z Trzebnicy.
Tak jak w ubiegłych latach głównym przesłaniem turnieju było wyciągnięcie pomocnej dłoni w kierunku potrzebujących oraz szerzenie idei sportu wśród skomputeryzowanej młodzieży. W tegorocznej edycji zbieraliśmy artykuły szkolne i zabawki dla dzieci z Domu Dziecka, które w najbliższym czasie przekażemy dzieciakom. W niedziele zebraliśmy bardzo dużo maskotek i zabawek. Jeśli uda nam się policzyć je wszystkie, to na pewno ich liczba ukaże się w artykule z wyjazdu do domu dziecka.
Dziękujemy wszystkim za udział w turnieju oraz za pomoc potrzebującym. No i oczywiście zapraszamy za rok! ;)

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.