nr 01 (254)   styczeń 2013

 

II MIEJSCE dla uczennicy Powiatowego Zespołu Szkól im Jana Pawła II

II MIEJSCE dla uczennicy Powiatowego Zespołu Szkól im Jana Pawła II W piątek 7 grudnia, w ramach Wrocławskiego Festiwalu Wolontariatu, odbyła się ważna dla środowisk wolontaryjnych uroczystość -Gala Wolontariatu. - Gala, na której wolontariuszom podziękowano za ich pracę. Była ona także okazją do spotkania się w jednym miejscu wolontariuszy i koordynatorów z około dziewięćdziesięciu szkół Dolnego Śląska, którzy współpracują w ramach programu „My dla świata”. To wielkie Święto ludzi zarażonych pasją zmieniania świata na lepsze! Święto wszystkich, którzy w różny sposób pomagają, począwszy od chorych i tych najbardziej potrzebujących, po zwykłe zabawy w przedszkolu i pomoc słabszemu koledze w odrabianiu lekcji. Wszystkich rodzajów aktywnośći wolontariackiej nie sposób wymienić. I nie jest prawdą, że wolontarusze za swoją pracę nie otrzymują zapłaty, bo ich praca jest bezwartościowa. Ale nie otrzymują zapłaty, ponieważ ich praca jest bezcenna! Gala wieńczyła także konkurs fotograficzny, konkurs literacki oraz webmasterski. Jak podkreślali przewodniczący komisji konkursowych, wybór zwycięzców był naprawdę trudny. Tym większy sukces wolontariuszki z Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Żmigrodzie. W konkursie fotograficznym „Wolontariusz w akcji”, zdobyla II miejsce, za zdjęcie pt."Wigilia w hospicjum” !
Poniej zamieszczamy nagrodzone zdjęcie, wykonała je Agnieszka Augustyniak uczennica kl I Technikum Rolniczego - bardzo aktywana wolontariuszka! - Agnieszko- serdecznie gratulujemy
Zwycięzcy każdego z konkursów oprócz gratulacji i satysfakcji ze swojej bezinteresownej pracy w nagrodę otrzymali wycieczkę do Warszawy.

spis treści

menu

 
 
 
Wiadomości Żmigrodzkie
rss wykonanie
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Informacje o sposbie korzystania z witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Korzystając z tej strony, wyrażasz na to zgodę.